יש הרבה דרכים לספר את הסיפור הישראלי

מהי הדרך שלך?

היחידה לשליחות מזמינה אתכם לצאת למסע שיכול לשנות את חייכם ולהעלותם למסלול של אתגר מקצועי ואישי מסוג שטרם חוויתם. תפקיד השליח/ה טומן בחובו עשייה ייחודית , נסיון בניהול תהליכים, קהילות ואנשים. כשליחי ושליחות הסוכנות היהודית תוכלו לעסוק בפיתוח והובלת תכניות חינוכיות לצד עבודה מול ארגונים בינלאומיים בארץ ובחו״ל.
תפקיד השליח.ה דורש יכולת עבודה עצמאית בשטח, יצירתיות, מקוריות, יוזמה ויכולת לביצוע וניהול אירועים ופרויקטים במטרה לחזק ולהעמיק את הקשר בין ישראל לתפוצות. 

אז אם יש בכם כישראלים את הדבר הזה שכל העולם מדבר עליו, אם מתחשק לכם לקחת חלק בעשייה משמעותית ועל הדרך גם פשוט לעשות כיף, כנראה שהמקום שלכם איתנו!

להגשת מועמדות:

מסוגלים לזה?

לפרטים נוספים ויצירת קשר:

לפרטים נוספים ויצירת קשר:

היחידה לשליחות מזמינה אתכם לצאת למסע שיכול לשנות את חייכם ולהעלותם למסלול של אתגר מקצועי ואישי מסוג שטרם חוויתם. תפקיד השליח/ה טומן בחובו עשייה ייחודית אשר אינה דומה לשום תפקיד אחר, נסיון בניהול תהליכים, קהילות ואנשים. כשליחי ושליחות הסוכנות היהודית תוכלו לעסוק בפיתוח והובלת תכניות חינוכיות לצד עבודה מול ארגונים בינלאומיים בארץ ובחו״ל. תפקיד השליח.ה דורש יכולת עבודה עצמאית בשטח, יצירתיות, מקוריות, יוזמה ויכולת לביצוע וניהול אירועים ופרויקטים. התפקיד דורש גם פיתוח והובלת תכניות חינוכיות וקהילתיות לצד עבודה מול ארגונים בינ"ל במטרה לחזק ולהעמיק את הקשר בין ישראל לתפוצות. 

בשליחת הטופס הנך מאשר\ת את תנאי השימוש